24-10-21           KFC Zammel – KFC Herselt B   6 – 0

Het belooft een spannende strijd te worden in onze reeks met 8 ploegen die binnen een marge van 6 punten blijven . Een zege of nederlaag kan dus een drie of viertal plaatsen schelen in de rangschikking , het verschil zal dus waarschijnlijk gemaakt worden in de onderlinge duels . Punten verliezen tegen ploegen die niet bij die 8 horen moet dus vermeden worden . Met Herselt hadden we  zo’n ploeg op bezoek en er werd gehoopt op een driepunter , hetgeen ons meteen een voorlopige onverhoopte tweede plaats zou opleveren . Door de schorsing van aanvoerder Siebe Cuypers (drie keer geel) en de nog steeds gekwetste Robbe Van den Eynde , moesten Robbe Colson en Robbe Symoens , ja we hebben inderdaad veel Robbe’s in ons team , de centrale posities op het middenveld invullen . Herselt begon goed terwijl wij nog een beetje zoekende waren . Niet dat Herselt veel kansen maakten maar zij speelden wel het meest op onze helft van het terrein . De kansen waren voor onze mannen , even voorbij het kwartier een mooi doorsteken van Gregory Vandewouwer op Kenzo Laenen die de buitenkant van de paal viseert . Net als we de supporters hoorden opmerken dat het niet zo soepel liep als gewoonlijk , een mistasten van een herseltse verdediger , Marijn Gielis straft zoiets steeds af , 1 – 0 op de 26’. Twee minuten later een goede aktie van nog een Robbe

(Hoofmans) , pass op Marijn Gielis en de 2 – 0 is een feit . Twee minuten later een volley van Gregory die naast het kader belandt . Weer een minuutje later, Marijn pass op Kenzo Laenen en het staat 3 – 0 . 36’ aktie van Gregory Vandewouwer , mooi doorspelen op Marijn Gielis en 4 – 0 . Op tien minuten tijd van 0 – 0 naar 4 – 0 , van efficientie gesproken . Supporters meteen gerustgesteld , de drie punten houden we in zammel . Herselt reageert nog met een schotje op de 39’ maar te zwak om Jamie Leuwers in de problemen te brengen . Na de rust komen onze jongens toch wat plat uit de kleedkamers (hebben ze een dutje gedaan tijdens de pauze ?) zodat herselt wat kansjes kan creeren , 48’ een schot hoog over en naast , en een schot op de 50’

waarop Jamie redding moet brengen . Verder komen de blauwwitten echter niet , de rust is nu ook voor zammel voorbij . We nemen het heft terug in handen en als op de 57’ Robbe Hoofmans , Gregory Vandewouwer de bal toevertrouwd en die op zijn beurt Kenzo Laenen in stelling brengt staat het 5 – 0 . De wedstrijd is dan al lang gespeeld en we beperken ons in de inspanningen . Op de 74’ balverlies van de herseltse defensie en natuurlijk is daar dan Marijn Gielis om dit meteen genadeloos af te straffen . Een ruime 6 – 0 uitslag die ons mee in het koppeletonnetje houdt , knap werk van onze spelersgroep .

Proficiat jongens !! Jullie day off nu donderdag (supporteren voor KVC Westerlo in de crocy cup) is dik verdiend !