Verslag U10 Oud Turnhout – Zammel A : 8-2

We trokken met onze U10 naar Oud-Turnhout, een onbekende tegenstander dus waren we weer benieuwd wat het zou worden.
De wedstrijd start evenwichtig met halve kansen aan beide zijden. Groenwit kiest voor de combinaties en de thuisploeg gaat voor de langere ballen. Na een mooie collectieve aanval komen we 0-1 voor via Mattis. Gaandeweg gaat de thuisploeg virieler spelen en gaan ze duels winnen waarna de ballen vooruit getrapt worden en hun snelle voorspeler is ook technisch sterk en trapt er enkele mooi binnen. Ons team laat bij vlagen erg leuke dingen zien in balbezit maar voor doel lukt het enkele keren net niet en de thuisploeg schakelt razend snel om wat herhaaldelijk voor gevaar zorgt. En op iedere vrije bal proberen ze zo hard mogelijk richting doel te trappen. Dit zorgt voor heel wat blikschade overal op het veld want er vliegen harde ballen in de buik, aangezicht en ruggen van meerdere spelers. Groenwit krijgt wat te verduren vandaag en aan de rust staan we al wat doelpunten achter, 5-1. Toch proberen we de pijnlijke ruggen te rechten en in de tweede helft spelen we eerst een tijdje vooral op de helft van de tegenstander maar we raken enkel nog via Matteo voorbij de doelman. Verdere pogingen van Morris, Mattis en Matteo worden geblokt of stuiten op de doelman. De thuisploeg lukt nog in enkele doelpunten via hun erg sterke speler die overal opduikt en het verschil aandikt. Zo eindigen we met 8-2 op het bord.
Vandaag een mindere prestatie van ons team die door een erg gretige thuisploeg in de duels werd afgebluft.

Speelden vandaag : Mattis (1), Morris, Dries, Brent V, Lore, Lukas, Lenn, Victor, Matteo (1)