Laatste kalenderwijziging was op 15/2/2019.

Download hier de laatste versie.

 

KFC Zammel zit ook op Trooper:

Trooper KFC Zammel

 

Privacy verklaring KFC Zammel:

Download hier

 

Op de rand van 2017 willen we iedereen die KFC Zammel op eender welke manier geholpen heeft , bedanken voor hun inzet voor onze club . Door jullie hulp hebben we onze vele voetballende leden een vooral plezierig tijdverdrijf kunnen aanbieden . De ouders die zich bij de thuiswedstrijden van onze vele jeugdploegen even vrijmaken om hun beurtrol op zich te nemen , onze vaste medewerkers in de kantine bij jeugd en seniorenwedstrijden die ervoor zorgen dat onze bezoekers niet al te lang moeten wachten om de dorst te lessen en steeds te vinden zijn voor een glimlach , onze mensen van de kuisploeg die er steeds voor zorgen dat onze kantine en kleedkamers er netjes uitzien . Onze klusjesmannen die , als er eens iets gesneuveld is door het drukke bezoek van onze accommodatie of vele gebruik van onze sportinfrastructuur, meteen klaar staan om dit euvel op te lossen . Onze sponsoren van truitjes , borden , ballen en evenementen die er mee voor zorgen dat de vele kosten die gepaard gaan met het draaiende houden van een club , financieel haalbaar blijven . Onze werkgroepen en hun medewerkers die zorgen voor steeds goed georganiseerde evenementen zoals restaurantdag , paastornooi , flierefluiterquiz , Fundag , startdag ,kermis , LAVAcup , sinterklaas of kerstfeest of een tussentijdse breugelavond , een dikke dankuwel mensen . Onze geweldige greenkeeper die er steeds voor zorgt dat onze velden en accommodatie er piekfijn bijliggen , en er kan gesport worden in de beste omstandigheden . Onze trainers , afgevaardigden en spelers die steeds het beste van zichzelf geven om zammel zo goed mogelijk te vertegenwoordigen . Zeker een dikke proficiat voor onze hele jeugdwerking , die op vele vlakken op heel wat respect en bewondering mogen rekenen van tegenstrevers en omstaanders . Voor jeugdteams primeert zeker eerst het plezier voor het resultaat , maar je kan nu eenmaal niet buiten de uitslagen om een idee te hebben van de maatstaf van het geleverde werk . En het is niet dat we de gemakkelijkste weg kiezen en inschrijven in de gemakkelijkste categorie . Nee , een ploegje dat iets te makkelijk zijn wedstrijden wint wordt voor de 2de ronde in een hogere categorie ingeschreven om de uitdaging en het leerproces te verhogen . Er wordt ook getracht om zoveel mogelijk met verzorgd voetbal te spelen , en de tegenstrever dit ook toe te laten door niet alles vast te zetten bij balbezit van hun doelman , maar terug te zakken naar de middenlijn . Met het steeds verre uittrappen van een doelman die een sterke of grote spits wil bereiken , leren de andere teamleden weinig , het gebeurt spijtig genoeg nog teveel bij tegenstrevers . Dus nog eens een dikke proficiat voor onze trainers die meegaan in die visie . Ook voor onze damesploeg een dikke proficiat en dankuwel , na het wegvallen van heel wat speelsters van onze in eerste provinciaal spelende ploeg , konden we niet anders dan met slechts 1 ploeg door te gaan in derde provinciale . Daar vechten zij nu een nek aan nek race uit met het ongenaakbaar gewaande KVC Westerlo . Een stevige uitwedstrijd op westerlo op 20 januari zal veel duidelijk maken , zij verdienen een sterke 12de man voor deze wedstrijd . Bij onze U 21 en seniorsploegen loopt het door een karrevracht aan gekwetsten heel wat stroever , het niet beschikbaar zijn van een tiental spelers zet zich door in alle teams . Positief is dan zeker wel het feit dat er heel wat van onze U 21 van vorig seizoen hun kansen in het eerste elftal gekregen hebben . Dit was ook bij aanvang van het seizoen onze doelstelling maar dat het er tegelijk zoveel zijn is waarschijnlijk iets teveel van het goede . Mits de juiste instelling van zowel onze anciens als die jonge gasten kan dit alleen maar positief uitdraaien voor de toekomst . Wie we zeker ook niet vergeten in ons dankwoord zijn onze scheidsrechters , zowel de vrijwilligers om jeugd of reservenwedstrijden te leiden als onze officiele refs , zonder hen stopt het voetballen . Wie het al eens geprobeerd heeft weet hoe moeilijk het is , voor hen die het nog niet probeerden , probeer eens bij onze allerkleinsten en je respect voor deze mannen en vrouwen zullen meteen de hoogte ingaan . Wie we nog niet vermeld hebben zijn onze mensen van jeugd en hoofdbestuur die zowel voor als achter de schermen enorm veel tijd en moeite steken om onze ganse werking te ondersteunen of mogelijk te maken en soms moeilijke of minder aangename beslissingen te nemen . Niet voor de handliggend als je er even rekening mee houdt dat we met spelende leden , ouders en medewerkers al vlug boven de duizend verschillende meningen en wensen of verwachtingen te maken krijgen . Dit vergt dan ook een ongebreidelde inspanning van deze mensen die er ook moeten over waken dat de club ook financieel gezond blijft . Op dit ogenblik kunnen we met enige fierheid zeggen dat we goed bezig zijn en ons bijzonder gelukkig achten met onze medewerkers . Laat ons hopen dat we ook in 2018 op al deze kanjers mogen rekenen of zelfs nieuwe mensen mogen verwelkomen ! 
Nog eens een dikke welgemeende merci aan iedereen en een schitterende jaarovergang . Voor 2018 wens ik jullie namens KFC Zammel , veel succes en plezier bij onze club en voorspoed en geluk in het priveleven .