Laatste kalenderwijziging was op 03/10/2018.

Download hier de laatste versie.

 

KFC Zammel zit ook op Trooper:

Trooper KFC Zammel

 

Dit zijn de definitieve reeksen voor ons 1ste elftal , Reserven A , Reserven B , Dames en Jeugdploegen. 

1ste Elftal: 4de Provinciale D 

Muizen , Ramsel , Heultje , Putte B , Tongerlo , BO Beerzel , Booischot , Wavria B , Immer Voort , KSC Mechelen , KFC Zammel , Rijmenam , Wiekevorst , Grasheide , Zennester Hombeek , Peulis , Suraye United Mechelen. 

Dames: 3de Provinciale B

Bevel , Noordstar , Netezonen , Rumstse , Massenhoven B , Broechem , Houtvenne , KFC Zammel , Oppuurs , Davo Puurs B , Zwijndrecht , KSV Vooruit A.  

Reserven A: Reeks I

Ramsel , Heultje , Herenthout A , Tongerlo A , Noordstar A , Herselt A , Booischot A , Laakdal A , Houtvenne , Immer Voort , KFC Zammel A , Wiekevorst , Blauberg Sport. 

Reserven B: Reeks R

Balen B , Olen United B , Tongerlo B , Oevel B , Noordstar B , Rauw B , Alberta B , Ezaart B , Laakdal C , SKS Herentals B , KFC Zammel B , St. Dimpna B , Punt Larum B , Rosselaar Hulsen B. 

U17: Reeks V

Ramsel , Herenthout , Hooikt A , Hallaar B , Booischot , Elzestraat , KFC Zammel , Wiekevorst B. 

U15 A: Reeks Y

Turnhout B , Herenthout A , Schoten , Wijnegem , Oostmalle B , Ezaart A , KFC Zammel A , Beekhoek A. 

U15 B: Reeks I

OG Vorselaar C , Heultje A , Lentezon Beerse B , Westerlo C , Olmen A , Lille B , Merksplas B , SKS Herentals B , KFC Zammel BJ

U13 A: Reeks Z

Herenthout , Balen A , Westerlo D , Noordstar B , Ezaart A , Houtvenne A , KFC Zammel A , Wiekevorst. 

U13 B: Reeks A4

Meerle , Netezonen B , Hallaar B , KFC Zammel B , St. Dimpna C , Beekhoek A , Punt Larum. 

U12: Reeks E

Heultje B , Herenthout A , Olen United , Olmen A , SKS Herentals , KFC Zammel , Wiekevorst. 

U11: Reeks E

Herenthout B , Balen , Olmen , Rauw , Ezaart A , Laakdal , KFC Zammel , Moldavo A. 

U10: Reeks AA

Tongerlo , Herselt , Netezonen , Exc. Vorst , Berg en Dal A , Laakdal B , KFC Zammel , Punt Larum. 

U9 A: Reeks D

Berchem C , Dessel A , Herenthout A , Bevel A , Laakdal , KFC Zammel A , Mortsel A , Belgica.

U9 B: Reeks AI

Olmen B , Netezonen A , Berg en Dal A , Ezaart B , KFC Zammel B , St. Dimpna D , Beekhoek B , Punt Larum B. 

U8 A: Reeks H

Zandhovense B , Herenthout A , Balen A , Olen United B , Vlimmeren A , KFC Zammel A , Poppel A , Zwaneven A. 

U8 B: Reeks Y

Westerlo C , Olen United A , Tongerlo , Herselt B , Netezonen , Berg en Dal A , KFC Zammel B , Punt Larum B. 

U7: Reeks X

Westerlo , Tongerlo , Netezonen , Exc. Vorst , Kasterlee A , Ezaart D , KFC Zammel , Punt Larum A. 

U6: Reeks L

Westerlo , Tongerlo , Herselt B , Netezonen , Alberta , Laakdal B , KFC Zammel , Punt Larum.

 

De kalenders zullen binnenkort op de site komen , deze zijn voorlopig nog niet uit.