Laatste kalenderwijziging was op 12/4/2018.

Download hier de laatste versie.

 

KFC Zammel zit ook op Trooper:

Trooper KFC Zammel

 

Dit zijn de definitieve reeksen voor ons 1ste elftal , Reserven A , Reserven B , Dames en Jeugdploegen. 

1ste Elftal: 4de Provinciale D 

Muizen , Ramsel , Heultje , Putte B , Tongerlo , BO Beerzel , Booischot , Wavria B , Immer Voort , KSC Mechelen , KFC Zammel , Rijmenam , Wiekevorst , Grasheide , Zennester Hombeek , Peulis , Suraye United Mechelen. 

Dames: 3de Provinciale B

Bevel , Noordstar , Netezonen , Rumstse , Massenhoven B , Broechem , Houtvenne , KFC Zammel , Oppuurs , Davo Puurs B , Zwijndrecht , KSV Vooruit A.  

Reserven A: Reeks I

Ramsel , Heultje , Herenthout A , Tongerlo A , Noordstar A , Herselt A , Booischot A , Laakdal A , Houtvenne , Immer Voort , KFC Zammel A , Wiekevorst , Blauberg Sport. 

Reserven B: Reeks R

Balen B , Olen United B , Tongerlo B , Oevel B , Noordstar B , Rauw B , Alberta B , Ezaart B , Laakdal C , SKS Herentals B , KFC Zammel B , St. Dimpna B , Punt Larum B , Rosselaar Hulsen B. 

U17: Reeks V

Ramsel , Herenthout , Hooikt A , Hallaar B , Booischot , Elzestraat , KFC Zammel , Wiekevorst B. 

U15 A: Reeks Y

Turnhout B , Herenthout A , Schoten , Wijnegem , Oostmalle B , Ezaart A , KFC Zammel A , Beekhoek A. 

U15 B: Reeks I

OG Vorselaar C , Heultje A , Lentezon Beerse B , Westerlo C , Olmen A , Lille B , Merksplas B , SKS Herentals B , KFC Zammel BJ

U13 A: Reeks Z

Herenthout , Balen A , Westerlo D , Noordstar B , Ezaart A , Houtvenne A , KFC Zammel A , Wiekevorst. 

U13 B: Reeks A4

Meerle , Netezonen B , Hallaar B , KFC Zammel B , St. Dimpna C , Beekhoek A , Punt Larum. 

U12: Reeks E

Heultje B , Herenthout A , Olen United , Olmen A , SKS Herentals , KFC Zammel , Wiekevorst. 

U11: Reeks E

Herenthout B , Balen , Olmen , Rauw , Ezaart A , Laakdal , KFC Zammel , Moldavo A. 

U10: Reeks AA

Tongerlo , Herselt , Netezonen , Exc. Vorst , Berg en Dal A , Laakdal B , KFC Zammel , Punt Larum. 

U9 A: Reeks D

Berchem C , Dessel A , Herenthout A , Bevel A , Laakdal , KFC Zammel A , Mortsel A , Belgica.

U9 B: Reeks AI

Olmen B , Netezonen A , Berg en Dal A , Ezaart B , KFC Zammel B , St. Dimpna D , Beekhoek B , Punt Larum B. 

U8 A: Reeks H

Zandhovense B , Herenthout A , Balen A , Olen United B , Vlimmeren A , KFC Zammel A , Poppel A , Zwaneven A. 

U8 B: Reeks Y

Westerlo C , Olen United A , Tongerlo , Herselt B , Netezonen , Berg en Dal A , KFC Zammel B , Punt Larum B. 

U7: Reeks X

Westerlo , Tongerlo , Netezonen , Exc. Vorst , Kasterlee A , Ezaart D , KFC Zammel , Punt Larum A. 

U6: Reeks L

Westerlo , Tongerlo , Herselt B , Netezonen , Alberta , Laakdal B , KFC Zammel , Punt Larum.

 

De kalenders zullen binnenkort op de site komen , deze zijn voorlopig nog niet uit. 

Hallo,

Wil jij ook graag voetballen en ben je geboren tussen 2013 en 2009 ? Kom zeker eens langs !

Jongens en meisjes die graag voetballen en eens vrijblijvend enkele keren willen komen meetrainen zijn steeds welkom op de terreinen van KFC Zammel, Grootveld 1 te 2440 Geel-Zammel.

Onze trainers staan steeds klaar om onze spelertjes een leuke training aan te bieden.

De training is toegankelijk voor iedereen van deze leeftijd, ook al ben je nog niet aangesloten. Ben je ouder of wens je meer info ? Mail dan naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Trainingsuren : °2013/2012 op woensdag van 17.30 tot 18.30 uur

°2011 op donderdag van 18.00 tot 19.15 uur

°2010 op di + do van 17.45 tot 19.00 uur

°2009 op di + do van 18.00 tot 19.15 uur

 

Met sportieve groeten,

Jeugdwerking KFC Zammel